RRMC podporuje nadaci The Naked Heart

Nadace Naked Heart Foundation uspořádala svou výroční sbírku "Fabulous Fund Fair" 20. února v londýnském veletržním paláci Old Billingsgate Market. Tuto charitativní akci podpořila automobilka Rolls-Royce Motor Cars zřízením super luxusního fotografického ateliéru, ve kterém umožnila hostům se nechat vyfotografovat Ellenou von Unwerthovou, světově proslulou módní fotografkou, v novém Dawnu značky Rolls-Royce.

Supermodelky Natalia Vodianova, zakladatelka charity, a Karlie Klossová hostily druhý ročník této vrcholné společenské události, která se konala během London Fashion Week. Na podporu rodinám vychovávající děti potřebující zvláštní péči se charitativní akce účastní výkvět světové módy s četnými světovými módními značkami, které se předváděly v lunaparku zaplněném klasickými pouťovými atrakcemi.

Rolls-Royce Dawn, kabriolet kupé v barvě Midnight Sapphire a s interiérem Mandarin přispěl k události super luxusním fotografickým ateliérem hodným světově známé fotografky Elleny von Unwerthové. Současný interiér Dawnu, mistrovsky řemeslně zpracovaný pro sdílení nezapomenutelných momentů, se stal atraktivní scénou pro návštěvníky Fabulous Fund Fair, kteří si zde mohli nechat pořídit svá ‘Rolls-Royce selfies’.

Rolls-Royce Dawn: to je svět super luxusního kabrioletu bez kompromisů – nevšední, distingovaný a navýsost společenský super luxusní vůz. Pro mnohé milovníky nočního života začaly zážitky s Rolls-Royce už navečer s takovými hosty, jako byla Arizona Muse, Eric Underwood, Lily Donaldson a Derek Blasberg, kteří na Fabulous Fund Fair dorazili vpravdě stylově: v modelech Rolls-Royce Phantom a Wraith.

Torsten Müller-Ötvös, generální ředitel automobilky Rolls-Royce Motor Cars, prohlásil: “Na Fabulous Fund Fair nadace The Naked Heart Foundation se toho koná hodně na přispění k cenné charitativní činnosti pro děti vyžadující speciální péči e jejich rodiny. Jsme hrdi na to, že můžeme tuto inovativní a užitečnou akci podporovat. “Náš nejnovější model Dawn se dokonale hodí pro takovou sbírku na sociální účely. Doufáme, že fondy získané během tohoto večera budou mít trvalý dopad na charitu a pomohou zlepšit život dětem po celém světě.

Posláním nadace The Naked Heart Foundation je pomáhat při budování inkluzivní společnosti, která je otevřená lidem s postižením a speciálními potřebami povzbuzováním a zakládáním bezplatných služeb na podporu znevýhodněných rodin. Za posledních 11 let získala nadace The Naked Heart Foundation více než 30 milionů eur.