Rolls-Royce Motor Cars odhalí Číně kolekci modelu Ghost 'Eternal Love' Collection

Rolls-Royce Motor Cars debutuje s modelem Ghost 'Eternal Love' dnes večer v Minsheng Art Muesum v Pekingu. Nová individualizovaná kolekce ztělesňující téma lásky je určená výhradně pro klienty v Číně. Moderní designové prvky inspirované bílou labutí se v ní snoubí s pozoruhodným řemeslným mistrovstvím a špičkovou technologií.

Leon Li, ředitel firmy Rolls-Royce Motor Cars China, takto vysvětlil význam tohoto nejnovějšího designu: “The Ghost ‘Eternal Love’ demonstruje našim zákazníkům nevídanou kreativitu individualizačního týmu automobilky Rolls-Royce Motor Cars, který vychází vstříc touze našich zákazníků po výlučnéé personalizaci. V tomto nejnovějším mistrovském díle je vtěleno celé emoční dědictví značky Rolls-Royce, je to doklad našeho neutuchajícího zanícení a nadšení při tvorbě nejlepších vozů na světě. A navíc také symbolizuje dárek automobilky Rolls-Royce zákazníkům k čínskému novému roku.”

 

Limitovaná edice Ghost ‘Eternal Love’

Labutí design ztělesněný novou kolekcí je holdem lásce. Ve východní i západní kultuře je labutí půvab a věrnost symbolem čistoty a oddanosti. Labutě spolu žijí celé roky, dokonce i po celý život a pouto mezi nimi je tak hluboké, že jsou známy případy, že při úmrtí milovaného partnera si ten druhý vezme život. A v tradiční čínské kultuře jsou labutě známé jako ‘ptáci lásky’ pro svou nefalšovanou oddanost na věky trvající lásce.

Inspirována touto romancí se automobilka Rolls-Royce Motor Cars chopila uměleckého obrazu labutě a přestylizovala ho svou skvělou řemeslnou prací. Dvě labutě v dokonalém tvaru srdce jsou vyobrazené jako podpis na podokenním lince a na opěradlech sedadel v kůži. A za zmínku stojí i to, že jsou labutě v interiéru ozdobené nádhernou ruční výšivkou. Dokonalý luxus a prvotřídní inženýrství interiéru povýšily umělecké mistrovství na novou úroveň.

Všechny modely vozů značky Rolls-Royce jsou ozdobeny soškou Spirit of Ecstasy, kterou pro vytvořil britský sochař Charles Sykes. Tento absolvent umělecké školy London’s Royal College of Art se nechal zřejmě inspirovat blízkým vztahem Johna Montagua s Eleanorou Thorntonovou, o které se všichni domnívají, že stála modelem pro tento emblém. Tato ikonická figura dodnes s přehledem trůní na kapotě každého vozu Rolls-Royce a nadále pomáhá jeho vlastníkovi navazovat úžasné vztahy.

‘Eternal Love’ zůstane dokonale vyvedeným vyjádřením svrchovaného luxusu Rolls-Royce i díky kovaným slitinovým ráfkům 20” vyleštěným na nejvyšší lesk a převodovce se satelitní asistencí. Poháněný oblíbeným pohonným agregátem twin-turbo V12 o obsahu 6.6 litrů a osmistupňovou převodovkou ZF skýtá ‘Eternal Love’ svým zákazníkům s vytříbeným vkusem výjimečné zážitky s řízením bez námahu na každém jízdním povrchu.

Pro zajištění exkluzivity bude vozů Rolls-Royce Ghost ‘Eternal Love’ vyrobeno jen šestnáct.