Automobilka Rolls-Royce Motor Cars oznámila budoucí

Vývoj konstrukce.V únoru 2015 oznámila automobilka Rolls-Royce Motor Cars veřejnosti, že pracuje na nové architektuře hliníkového prostorového rámu, na kterém budou stát všechny modely Rolls-Royce, zaslané na trh od ačátku roku 2018. Společnost dnes rovněž oznámila, že začala s testovací fází této nové architektury první přípravnou akcí, v jejímž rámci budou jezdit testovací vozy po veřejných komunikacích všude po světě.

 

 

Architektura ryzího luxusu

U automobilky Rolls-Royce Motor Cars se začíná utvářet i budoucnost ryze luxusních vozidel: začala testovat novou architekturu hliníkového prostorového rámu určeného pro všechny budoucí řady modelů Rolls-Royce. Architektura se dostane na trh od roku 2018.

Testovací vozy budou jezdit po veřejných komunikacích v nejrůznějších lokalitách po celém světě. Tato testovací fáze má zajistit, že nová prostorová konstrukce bude odpovídat obchodní značce automobilky Rolls-Royce ‘magic-carpet ride’ (jako na kouzelném koberci) na všech možných jízdních površích, a ověřit její odolnost v extrémním počasí. Vyhodnocení této nové značkové architektury představuje první fázi vývojového programu, z něhož vzejde nová generace vozů značky Rolls-Royce již od roku 2018.

“Automobilka Rolls-Royce Motor Cars si nastavila novou pomyslnou laťku pro luxusní motorová vozidla již rokem 2003 a nyní pokračuje uvedením do provozu nového závodu Home of Rolls-Royce v Goodwoodu,” komentuje Torsten Müller-Ötvös, generální ředitel Rolls-Royce Motor Cars. “Nyní nadešel čas k dalšímu kroku na této cestě za luxusem. Proto dnes oznamuji, že začaly testovací jízdy naší zcela nové značkové architektury. Tato nová architektura ryzího luxusu představuje zásadní investici do budoucnosti naší velkolepé značky.”