RRMC Dawn v Jižní Africe

“Náš nový Rolls-Royce Dawn slibuje mimořádné, poutavé setkání jako dosud nikdy v historii značky Rolls-Royce i začátek nové éry super luxusních kabrioletů. Bude to navýsost společenský luxusní vůz se skládací střechou určený pro milovníky sluneční lázně v nejexkluzivnějších společenských hotspotech po celém světě.”

To prohlásil Torsten Müller-Ötvös, generální ředitel automobilky Rolls-Royce Motor Cars u příležitosti globálního debutu nového Rolls-Royce Dawnu dne 8. září 2015. Po tomto debutu se začalo po celém světě vybírat to nejdokonalejší místo pro představení nového motorového vozidla celosvětovým médiím. Přesně o šest měsíců později, 8. března 2016, byl Dawn testován nejvýznamnějšími světovými médii v oblasti automobilismu a životního stylu na nádherných silnicích v jihoafrickém Západním Kapsku, jedné z exkluzivních enkláv boháčů z celého světa.

Drahokamem na koruně exkluzivní enklávy světové třídy je nesporně hotel Delaire Graff Estate uhnízděný mezi vinohrady v celosvětově proslulé vinařské oblasti Stellenbosch, který si automobilka Rolls-Royce Motor Cars vybrala za svou základnu. Hotel Delaire Graff Estate ve vlastnictví světově nejproslulejšího klenotníka Laurence Graffa vyhovuje životnímu stylu zákazníků Rolls-Royce svou nabídkou nádherné lokality, vynikajících vín a skvostné kuchyně spolu s luxusním ubytováním a nádhernými uměleckými díly a šperky.

Světově známí novináři si užijí Západní Kapsko s jeho neuvěřitelnými výhledy jezděním po vybraných trasách vedoucích jedněmi z nekrásnějších přímořských krajin na světě, horskými průsmyky a meandry vinic.

“Západní Kapsko s jeho malebnou nádherou, kvalitními silnicemi a přepychovým ubytováním poskytuje dokonalé pozadí pro tyto novináře světové třídy při testovacích jízdách s naším novým Rolls-Royce Dawnem, nádherným motorovým vozidlem, které nabízí unikátní automobilové zážitky z jízdy kabrioletem na světě,” komentuje Richard Carter, ředitel pro globální komunikaci automobilky Rolls-Royce Motor Cars. “Jako Jihoafričan jsem pyšný na to, že přivádím Rolls-Royce, nejluxusnější značku na světě, do své rodné země.”